Açılış - Kapanış 7/24
Telefon Çok Yakında
e-mail: Çok Yakında

Konya Ev Temizliği

Konya Ev Temizliği

Konya Ev Temizliği

Konya ev temizliği De ev temizliği için profesyonel temizlik şirketi mi arıyorsunuz?  Tam donanımlı profesyonel makine ekipmanlarıyla hizmet almaktan çekinmeyin. Uzun bir iş yoğunluğundan  sonra kirli bir eve dönmekten nefret mi ediyorsunuz? Eğer öyleyse, profesyonel bir temizlik şirketleri ile anlaşma zamanınız gelmiş demektir.

Ev Temizliği İçinde Neler Yapılır?

Derin temizlik, ağırlıklı olarak banyo ve mutfak alanlarına odaklanır. Bu temizlik türü standart Konya ev temizliği farklıdır çünkü ev temizleyicisi lavabo altı, kitaplık arkası veya dolap içi gibi ulaşılması zor yerlerdeki kiri ve kiri temizlemeye odaklanır. Derinlemesine temizliğin büyük bir kısmı, yarıklarda, mutfak dolaplarında, mutfak aletlerinin altında sakladığınız tüm kirlerden kurtulmayı içerir.

Derin bir Konya ev temizliği planlıyorsanız, servis sağlayıcının aşağıdakileri sunmasını bekleyebilirsiniz:

 • Panjurların tozunu almak veya yıkamak
 • Dolapların içini silmek
 • Yıkayıcı ve kurutucunun içini silmek
 • Süpürgelikleri fırçalamak
 • Kapıları, kapı kollarını ve kapı çerçevelerini silmek
 • Çekmeceleri temizleyin ve dolapların içini silmek
 • Fırının içini temizlemek
 • Buzdolabının ve derin dondurucunun içini silmek
 • Spot temizleme duvarları
 • Pencereleri temizlemek

Buna bazen boş yer temizleme hizmeti denir. Taşınmanın stresli olabileceği bir sır değil. Taşınmadan önce derinlemesine Konya ev temizliği için profesyonelleri işe almak, taşınma stresini azaltabilir.

Hizmet talep ederken bir eve girerken veya çıkarken yardım aradığınızdan emin olun. Bazı hizmet sağlayıcılar hizmeti sunmazlar ve hizmetin verildiği gün işten ayrılabilirler, özellikle de taşınmanız ve belirli bir tarihe kadar taşınmanız gerekiyorsa bundan kaçınmak istersiniz.

Çoğu taşınma veya taşınma temizlik hizmetleri, hâlihazırda derin Konya ev temizliği görevlerini içerir. Özel gereksinimleriniz veya öncelikleriniz varsa, bunları her zaman rezervasyon sırasında hizmet sağlayıcınızla görüşmelisiniz. Bu, temizlikçilerin hizmete hazırlanmasına yardımcı olur.

Rutin Temizlik

Bu tür Konya ev temizliği hizmetinde temizlikçiler, haftalık, iki haftada bir veya aylık olarak, programınıza en uygun olana göre düzenli olarak gelirler. Rutin temizlik daha sık olduğu için, hizmetin odak noktası evin temizliğini ve düzenini korumak ve sürdürmektir.

Çoğu rutin temizlik hizmeti aşağıdakilerden oluşur:

 • Camları ve aynaları silmek
 • Halı ve kilimlerin vakumlanması
 • Mutfağın temizlenmesi – çöpün çıkarılması ve yüzeylerin silinmesi
 • Evi toplamak
 • Zeminleri süpürmek, temizlemek veya paspaslamak
 • Örümcek ağlarını kaldırma
 • Aletler ve demirbaşlar dâhil olmak üzere yüzeylerin silinmesi
 • Banyo temizliği – banyo, tuvalet, lavabo, aynalar

Hizmetçi Servisi veya Kat Hizmetleri

Genel olarak standart ev temizliğine dâhil olmayan özel istekleriniz varsa, hizmetçi servisi veya temizlik hizmeti en iyi seçenektir. Ev temizliği sağlayan çoğu kâhya veya hizmetçi, yalnızca yukarıdaki listelerde belirtilen görevleri yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda çamaşır ve bulaşık gibi evin etrafındaki ev işlerine de yardımcı olur. Ancak yapabileceklerinin sınırları vardır.

Bakıcılık, kat hizmetleri, temizlik veya hizmetçi servisi ile aynı şey değildir. Bakım görevlerinde ve temizlik hizmetinde gerçekten yardımcı olacak bir bakıcı arıyorsanız, bakım da yapan bir temizlikçi yerine temizlik de yapan bir bakıcı tutmalısınız. Çoğu temizlik hizmeti sağlayıcısı bakım hizmeti sunmaz.

Ev Temizliği Hakkında İnce Detaylar

Standart bir Konya ev temizliği hizmeti, zeminlerin tozunu almayı ve vakumlamayı, banyo ve mutfaktaki yüzeyleri silmeyi, çöp kutularını boşaltmayı, lavaboları ve tuvaletleri ovmayı, bulaşık yıkamayı ve çamaşır yıkamayı ve alt gibi ulaşılması zor alanları temizlemeyi içerebilir.

Temizlik uzmanlarının gelişine hazırlanmak için yapmanız gereken çok az şey var. Akılda tutulması gereken en önemli şey, herhangi bir ön temizlik yapmak için hiçbir neden olmamasıdır, bu nedenle ne kadar korkunç görünürse görünsün, dağınıklık konusunda endişelenmeyin! Profesyoneller her şeyi planladılar ve en başından itibaren her şeyin üstünde kalacaklarından eminler.

Ancak, temizlikçileriniz gelmeden önce oyuncak, giysi, kitap ve dergi, bulaşık gibi dağınıklığı gidermek iyi bir fikirdir. Bu, tüm yüzeylerin kapsamlı ve verimli temizliğini kolaylaştıracaktır. Ayrıca nevresim ve havluların değişmesini istiyorsanız temiz olanların yerini mutlaka belirtin. Son olarak, evcil hayvanlarınızın güvenli bir yerde olduğundan emin olun, böylece temizlikçiler, tüylü küçükleriniz tarafından dikkati dağılmadan işlerine devam edebilirler.

Evinizin ihtiyacına, tipine ve büyüklüğüne göre elbette özel taleplerde bulunabilir ve kendi temizlik kontrol listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca temizlikçilerinizden evinizin belirli bölgelerine özellikle dikkat etmelerini ve bunları daha kapsamlı veya daha sık temizlemelerini isteyebilirsiniz. Bunun dışında, hepiniz hazırsınız! Gerçek temizlik uzmanları her zaman üstün kalite sunar, soru sorulmadan.