Açılış - Kapanış 7/24
Telefon Çok Yakında
e-mail: Çok Yakında

Konya Dış Cephe Cam Temizliği

Konya Dış Cephe Cam Temizliği

Konya Dış Cephe Cam Temizliği

Konya dış cephe cam temizliği konusun,da Dış cephe cam ve endüstriyel dağcılık iple erişim  hizmeti veren en iyi şirketlerden biriyiz. Konya bölgesinde yüksek binalar ve fabrikalar dış cephe cam temizliğinde sizlere daha iyi cam temizliği hizmeti verebilen tek firmadır. Dış cephe temizliği konusunda  Yoruculuğu ortadan kaldırmak için  temizlik şirketler ile çalışmanız da fayda vardır. İşinin uzmanı olan profesyonel cam temizlik hizmeti  veren  kişiler Konya dış cephe cam temizliği konusunda da profesyonel işler çıkartmaktadır. Ayrıca dış cephelerde ve camlarda ali kobaltta  hatalı malzeme kullanıldığında; sürtünmeden dolayı camlarınız ve cepeler de zarar görebilir ve daha fazla kir biriktirir. Bu sebep den dolayı Konya dış cephe cam temizliği den 7/24 iletişim hatlarından ulaşabilir ve destek alabilirsiniz..

Dış Cephe Cam Temizlik İçin İstenilen Ekipmanlar

 • Dağcılık çelik ipler
 • Dağcılık da çelik halatlar
 • Bulaşık deterjanı
 • İlaçlar
 • Silecek
 • Manyetik Pencere Temizleyici
 • Paspas ve bir kova
 • Genişletilmiş Silecek
 • Teleskopik direk
 • Şerit yıkayıcı
 • Su beslemeli direkler
 • Merdiven
 • Sepetli vinç
 • Lastik eldivenler

Tüm ekipmanlar ucuz olup size uzun yıllar dayanır. Ancak, hepsini bir kerede almanız gerekmez. Temizlik araçları, mesken tipinize bağlıdır. Örneğin, düz bir binada yaşıyorsanız, merdiven ve su direği almak gereksiz olabilir. Ancak, genişletilmiş bir silecek veya manyetik cam temizleyiciye sahip olmanın yararlı olduğunu göreceksiniz.

Konya dış cephe cam temizliği yaptırmanız sizin için her zaman iyi olur. Kısa süre zarfında ister eviniz düz bina olsun isterse gökdelen olsun işlemleri kolaylıkla bitirebilirsiniz. İşinin uzmanlarına verdiğiniz müddetçe Konya dış cephe cam temizliği yaptırabilirsiniz.

 

Pencerelerin Dışını İçeriden Temizlemenin En İyi 5 Yolu!

Kir ve lekeler dış duvarlarda daha yaygındır. Bir kovayı temiz, soğuk suyla doldurun. Birkaç damla sıvı bulaşık sabunu ekleyin. Ardından camları hortumla yıkayın. Şimdi, dış pencereleri içeriden temizlemek için bu beş basit adımı izleyin.

Köpüklü Cam İçin Bir Paspas Alın!

Normal bir paspas ile dış camları yıkamak kolaydır. Ayrıca, basit bir paspas, dışarıdaki pencereleri içeriden temizlemenin en iyi yolu konusunda sizi dakikalarca araştırma yapmaktan kurtarabilir.

Küçük bir kovada, bir ölçü su ve bir ölçü sirkeyi birleştirin. Ardından, solüsyona batırdıktan sonra temiz bir mikro fiber bez veya paspas başlığını paspas sapına takın. Dış camları temizlemek için paspası kullanın. Kabuk çoğunluğu kaldırılana kadar bir sonraki aşamaya geçin. Camı temiz bir mikrofiber bezle veya iz bırakmayan bir cam temizleyiciyle silin.

Sonuç olarak, pencerenin kurumasına izin verin. Çizgisiz bir parlaklık için kuru camı gazete ile silin. Ancak, elleriniz pencereye çarpmazsa bu hareketi atlayabilirsiniz.

Dış pencereleri temizlemek için asla pencere pervazından dışarı çıkmayın. Hayatınızı ciddi bir tehlikeye sokar. Dış cephelerin temizliği için ise size Konya dış cephe cam temizliği üzerine kurulu şirketler ile çalışmanız gerekir.

Silecek Kullanın

Pencerenize yalnızca merdivenle erişilebiliyorsa, en önemli husus güvenliktir. Cam sileceği, cam pencereleri dışarıdan temizleme yöntemlerinden biridir. Ayrıca, uzatılabilir bir cam sileceği birkaç metreye kadar uzatılabilir. Ayrıca, merdiven çıkmadan yüksek pencereleri zemin seviyesinden temizlemenizi sağlar.

Pencerelerinizi kolayca temizleyebileceğiniz bir yükseklikte durmanız daha iyi olur. Bir cam sileceği gelişmiş bir mikrofibere sahiptir. Ayrıca, yüksek kaliteli bir çekçek vardır. Duvarlarınızdaki kiri temizlemek için pedi nemlendirin. Bundan sonra, camları düz, pürüzsüz bir lastik fırça ile kenarlı olarak temizleyin.

Manyetik Pencere Temizleyici

Kilit açmayı reddeden dış pencereleri temizlemek apartman dairesinde yaşayanlar için zor olabilir. Ayrıca, ulaşılması zor pencereleri bir pencere pervazına tehlikeli bir şekilde dengeleyerek temizlemek güvenli değildir. Manyetik bir pencere temizleyicisi, pencerelerinizdeki kiri ve kalıntıları hızlı ve güvenli bir şekilde temizlemek için harika bir araçtır. Aslında, akıllı bir temizleme cihazıdır.

Manyetik temizleyici, diğer araçlarla erişilemeyen pencerenin kenarlarını temizleyebilir. Buna göre, pencerenizin tüm taraflarını bile aynı anda temizleyerek, bir silecekten daha hızlı olmasını sağlar. Manyetik cam temizleyici, sıvı temizleme sıvısını mikrofiber temizleme bezi ile siler. Bununla birlikte, nazikçe kullanmak önemlidir. Çok hızlı hareket ettirmek, temizlik sırasında mıknatısların bağlantısının kesilmesine neden olur. Bu nedenle, ilk başta kullanımı biraz zor olabilir, ancak onu asacaksınız!

U Şeklinde Bir Teleskopik Direk Kullanın

Evinizin içindeki dış pencereleri temizlemek için U şeklinde bir teleskopik direk kullanılabilir. Set genellikle bir silecek, dairesel sünger, temizlik bezleri ve iki temizleme aparatı ile birlikte gelir.

Sürgülü camda tutamak uzar ve en iyi şekilde oturur. Aynı şekilde, çift açılır pencerelerde oluşan kirlerin çoğundan kurtulur. Temizlemeye başlamadan önce pencere pervazına ve pencerenin altındaki zemine plastik bir damla bez yerleştirin.

Pencere izlerini de temizlemeyi unutmayın. Ardından, kalan toz, kir veya ölü böcekleri nemli bir mikro fiber bezle silin. Sonuç olarak, dairesel süngeri örtmek için kuru bir bez kullandığınızdan emin olun. Camları daima kuru fırçalayın. Böylece, önce bir miktar kiri bu şekilde temizleyerek, daha sonra bir sprey temizleyicinin neden olabileceği çamurlu pisliği önlemiş olursunuz.

Birden çok kat pencere temizleyicisi uygulayın. Sirke ve sudan çok daha hızlı bir şekilde yapışkan pisliği kesebilir ve yağlayabilir. Ayrıca, pencere temizleyicisi iz bırakmadan kurur.

Temiz bezler, temizleyiciyi pencerelerden silmek için dairesel süngerin üzerine kaydırılabilir.

Kayar Pencerelerinizi Kaldırın

Bu işlemle yalnızca ayrılabilir pencereler çalışacaktır. Ancak pencere bölmeleriniz çıkarılabilirse, pencereleri temizlemenin en kolay yollarından biri olabilir. Çünkü aksi takdirde erişilemeyecek olan ulaşılması zor yarıklardan kir çıkarılabilir.

Çoğunlukla, sürgülü pencereler temizlik amacıyla ayrılacak şekilde tasarlanmıştır ve bu, üç aşamalı basit bir işlemdir.

Pencerenin kilidini açın ve yarıya kadar kaydırarak açın; aksi takdirde onu mevcut konumundan kaldıramazsınız. Pencere eğilmezse, itmeyin; bir şey yolu kapatıyor olabilir.

Sürgülü pencereleriniz yerine sıkıca sabitlenebileceğinden, vidaları daha sonra kontrol edin; Bu durumda, bunları bir tornavidayla gevşetin.

Son olarak, bu sırada camı kırmamaya dikkat ederek paneli iki elinizle yoldan kaldırın. Panel inanılmaz derecede yüksekse, yardım isteyin.

Dış pencereleri içeriden temizlemenin en iyi yolu olabilir. Ancak, pencereleri çıkarırken dikkatli olun. Pencereyi düşürerek kırmak istemiyorsunuz ve bu süreçte kendinizi kesmek istemiyorsunuz. Pencereler çok ağırsa, komşunuzdan yardım alın veya arkadaşınızı arayın! Kahraman olmamaya çalışın ve bir kazada kendinize zarar verin.